Poniżej informacje o planowanym na TrekSferze LARPie. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy już znają tę formę, a także dla osób, które chciałyby poznać, a nie było okazji. 

Co to jest LARP (artykuł na Wikipedii) 

 

Lot próbny

“Dziennik pokładowy

Data Gwiezdna 44909.4

Będąc w drodze powrotnej do Bazy Gwiezdnej 234, po tragicznym przerwaniu testów odbiorczych, USS Sutherland odebrał wezwanie pomocy z kolonii Quellar 3. Mimo uszkodzeń i  strat w załodze, rozkazałem obrać kurs na system Quellar – jako najbliższa jednostka Floty Gwiezdnej jesteśmy zobowiązani udzielić wsparcia kolonistom w każdy możliwy sposób. Niestety, mimo wysiłków sekcji łączności, większa część komunikatu wezwania pozostaje nieczytelna z powodu zakłóceń. Wiemy jedynie, że doszło do katastrofy – jednak jej natura i powody pozostają nieznane…”

 

Zapraszamy wszystkich na kolejną edycję LARPa Star Trek. W związku z całkowitym wyczerpaniem poprzedniego wątku głównego, w tym roku mamy dla Was zupełnie nową fabułę nie powiązaną z wcześniejszymi epizodami. Jak zawsze LARP skierowany jest zarówno do fanów Star Treka, jak i osób nie znających serii. Przewidujemy interaktywną symulację mostka USS Sutherland.

Istnieje możliwość wcześniejszego zgłoszenia się na LARPa. Wystarczy wypełnić formularz (link)