11. TrekSfera odbędzie się jako część bloku popkulturowego w ramach XXXIII Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki Polcon 2018 w Toruniu!

Zapraszamy Was bardzo serdecznie nie tylko do uczestniczenia, ale współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia! Jeżeli masz pomysł na prelekcję, konkurs, wykład, warsztaty albo inną atrakcję – związaną ze Star Trekiem, nawiązującą do ST albo do szerzej do tematyki popularnonaukowej czy sci-fi – daj nam znać! Zgłoś się od razu poprzez formularz Polconu, ale może też oczywiście zwrócić się najpierw do nas, najlepiej mailowo!

Program imprezy, gdy będzie gotowy, znajdziecie się w zakładce TrekSfera 2018 – Program.

Najświeższe informacje o 11. TrekSferze znajdziesz także na stronie wydarzenia na FB.

DATA

12.07 – 15.07.2018
czwartek: TBA
piątek: TBA
sobota: TBA
niedziela: TBA

MIEJSCE

Kampus akademicki Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika

DOJAZD

Dworzec PKP Toruń Główny:
Bezpośrednio przy dworcu znajduje się przystanek autobusowy, z którego kursuje bezpośrednio na teren wydarzenia autobus linii 36. Kursuje raz na 40 minut. By dotrzeć na Polcon należy wysiąść na przystanku “Aula UMK”. Podróż trwa 12 minut.

Dworzec PKS Toruń:
Około 8 minut pieszo od Dworca znajduje się centrum przesiadkowe “Aleja Solidarności”. Stamtąd odjeżdża bezpośrednio na miejsce wydarzenia tramwaj linii nr 1. Kursuje co 15 minut. Podróż trwa 11 minut.

Dworzec PKP Toruń Miasto:
Bezpośrednio przy Dworcu znajduje się przystanek tramwajowy “Dworzec Miasto”. Stamtąd odjeżdża bezpośrednio na miejsce wydarzenia tramwaj linii nr 1. Kursuje co 15 minut. Podróż również trwa 15 minut.

Szczegółowe godziny odjazdów dostępne na serwisie: http://jakdojade.pl

WSTĘP

TrekSfera odbywa się w ramach konwentu Polcon; wejściówka na Polcon zapewnia wstęp na TrekSferę i bezpłatne uczestnictwo we wszystkich trekowych atrakcjach. Więcej informacji o akredytacji na stronie Polconu.